зміш навч

Змішане навчання

Jan. 29, 2024

Тимчасовий порядок організації освітнього процесу в НВК "Домінанта"

у 2023-2024 н.р. в умовах дії правового режиму воєнного стану

І. Особливості роботи НВК "Домінанта" в умовах дії воєнного стану

  1. У 2023-2024 н.р. під час дії правового режиму воєнного стану освітній процес у школі здійснюється за змішаною формою.
  2. Вхід до закладу освіти батьків здобувачів освіти (осіб, які їх замінюють) дозволяється за попереднього узгодження з адміністрацією закладу освіти.
  3. Допуск до закладу освіти батьків або осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю, узгодження з керівництвом закладу не потребує.
  4. Перебування у закладі освіти сторонніх осіб заборонено.
  5. На випадок повітряної тривоги у закладі освіти облаштовано укриття.
  6. Приміщення для укриття мають примусову вентиляцію, забезпечені електроживленням, штучним освітленням, первинними засобами пожежогасіння, засобами надання медичної допомоги, засобами зв’язку та оповіщення (телефон, Wi Fi), запасом питної води. В укриттях облаштовано санвузли, місця для сидіння.
  7. Перед початком навчального року усі працівники закладу освіти та учні зобовʼязані ознайомитися з місцем укриття, його , алгоритмом дій під час повітряної тривоги.
  8. За сигналом оповіщення про повітряну тривогу освітній процес призупиняється, працівники закладу освіти та здобувачі освіти, керуючись розробленим алгоритмом дій, організовано переміщаються в укриття і перебувають там до відбою тривоги. Якщо сигнал прозвучав до завершення занять, освітній процес відновлюється відповідно до розкладу уроків.

ІІ. Організація освітнього процесу в НВК "Домінанта"  в умовах дії правового режиму воєнного стану:

Під час уроку після роботи з технічними засобами учні обов’язково мають робити вправи для профілактики зорової та статичної втоми.

Вчителі працюють з учнями, що перебувають удома, шляхом використання технологій дистанційного навчання відповідно основного розкладу на платформі Єдина школа.

Веб-ресурси, що використовуються у НВК "Домінанта" для забезпечення освітнього процесу за дистанційною формою навчання:

Зображення3-600x450

Зображення4-600x337

Зображення5-600x449