Центр німецької культури "Widerstahl"

Jan. 25, 2023

Міжнародна співпраця, участь у міжнародних програмах та проектах – пріоритети розвитку освіти сьогодення. Через партнерські зв’язки, використовуючи принципи розуміння та довіри, молодь навчається разом з однолітками різних країн світу розвивати міжкультурне взаєморозуміння та вміння жити і працювати у глобальному просторі.

НВК «Домінанта» має угоди про співпрацю з навчальними установами України та на міжнародному рівні, тому що ми дбаємо про підвищення якості освіти, всебічний розвиток дітей відповідно до вимог європейської освіти та підвищення рівня їх підготовленості для подальшої самореалізації, сприяємо міжнародній орієнтації школярів. Важливим підґрунтям для реалізації цих цілей є багатомовність як оптимальний фактор розвитку в професійному, соціальному та психологічному плані.

Важливою подією у міжнародному житті закладу  стало укладання угоди про співпрацю з центром німецької культури  «Widerstahl» в особі керівника центру Людмили Федорівни Коваленко-Шнайдер. В рамках цієї співпраці на базі навчального закладу відбуваються цікаві зустрічі вихованців НВК «Домінанта» з волонтерами, учнями і педагогами навчальних закладів Німеччини . Викладачі закладу відвідують широкий спектр семінарів BIZ – Ukraine з метою підвищення кваліфікації та отримання  якісних освітніх та інформаційних послуг від центру .

Випускники НВК «Домінанта» щорічно доводять високий рівень знань та володіння іноземними мовами та продовжують навчання в кращих вищих навчальних закладах України та Європи. Наші кращі випускники навчаються в вищих освітніх закладах Німеччини:  Friedrich - Schiller Universität Jena, Goethe-Universität Frankfurt am Main та Westfälische Wilhelms-Universität та інші.

IMG_1634

KBA_5320

KBA_4865

KBA_5482

75125109_1400668963429188_399199733941272576_n