Батьківський урок у 4-В класі до МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МИРУ 🕊️, який провела Руслана Володимирівна, не залишив дітей байдужими… Сьогодні в нашій країні - 3500 день від початку війни. Наші діти втомилися, але - сильні…чекають кожного дня… 🕊️
Відбулося засідання методичної комісії гуманітарних та математично-природничих дисциплін початкової школи, на якому розглянули питання вибору підручників і посібників для 1 класу на 2023-2024 навчальний рік.
Педагоги ознайомилися з електронними версіями оригінал-макетів підручників та посібників, які розміщені в Електронній бібліотеці ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Також обговорили онлайн-презентації авторських концепцій, у яких висвітлені особливості реалізації навчальної програми за створеним підручником, специфіка і унікальність навчального видання.
Ознайомлення учнів з визначними місцями рідної країни, її природою, красою…
Щорічно 1 червня відзначається міжнародний день захисту дітей. Найбільш захищеними діти почувають себе біля найрідніших, своїх батьків. Війна торкнулася життя кожного маленького українця і українки. Тому в це свято дорослим особливо важливо підтримати дітей і показати, що Ви завжди поруч❤️
Діти - справжнє майбутнє не тільки для нашої країни, а й для всього людства. Під час виховної бесіди до Дня Захисту дітей, учні 3-В класу дізналися про свої права. Проговорили як їх реалізовувати в буденному житті.
Щирі слова, сяючі посмішки, яскраві очі, шквал овацій - всі ці емоції від найкращої гри акторів 4-Г класу у виставі "Попелюшка" англійською мовою в українському колориті.
Нині ми працюємо та розвиваємось, щоб наші діти отримували найкращу освіту в рідній країні і школі. Пишаємося тим, який вклад зроблено у виховання наступного покоління вільних, освічених та креативних українців.
Свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку — просто одягнути вишиванку.
18 травня учні 3-А класу прийшли на навчання в національному одязі та провели тематичне заняття «Моя вишиванка». В такий спосіб виразивши національну та громадянську позиції, культурну освіченість та духовну свідомість.
Нині свято набуває особливого змісту, адже демонструє, що українці - незламні
духом, готові захищати свою країну, культуру та історію.
Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.
Учні провели масу заходів та виконали багато цікавих пізнавальних, творчих та інтерактивних завдань.
Завдяки таким заходам , формується світогляд учнів бути єдиними, будувати майбутнє нашої держави - сильної і розвиненої.
Вишита сорочка - це символ, який єднає всіх українців.
У третій четвер травня відзначається Всесвітній день вишиванки, покликаний зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Цього дня учні 2-А класу вдягли вишиванки як символ нашої ідентичності та культурної спадщини, як національне надбання та оберіг.
Протягом дня діти розповідали про історії своїх вишиванок, дізналися про історію свята, про значення узорів та кольорів . Відвідали бібліотеку, де переглянули відеофільм та взяли участь у майстер-класі "Вишиванка, вишиваночка...".
Споконвіку сорочка, вишита дружиною або мамою, вважалася потужним оберегом від нещасть: кожен стібок зберігав у собі любов і тепло душі.
Зараз День вишиванки має особливий сенс - українці змушені відстоювати свою національну автентичність і боротися за неї, віддаючи свої життя.
У 2-в класі пройшов тематичний день - День вишиванки. Діти читали легенду про вишиванку, декламували вірші, розшифровували слова, розвʼязували задачі про вишиванку. Кожна дитина виготовила і розфарбувала свою вишиванку.
Це свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння українських вишиванок.
Мама - найдорожча людина в житті кожної людини, яка завжди підтримуватиме свою дитину. Мамі присвячене щорічне свято - День матері. До цього дня діти 2-в класу готувалися заздалегідь: декламували вірші про маму, описували своїх матусь, добирали порівняння, готували подарунки своїми руками.
Нехай кожна мама буде здоровою і щасливою!
Мама – перше слово в житті практично кожної людини. Скільки складено пісень, що оспівують материнську любов! Скільки є фільмів, мультфільмів, картин і п'єс про стосунки матері та дитини! Образ матері настільки міцно влився у культуру, що складно викреслити його звідти.
Головне та одне з найкращих якостей всіх мам на планеті – мама завжди пробачить. Мама завжди прийме тебе таким, який ти є і захистить від негараздів навколишнього світу.
Для вшанування всіх мам у світі існує добре й зворушливе свято — Міжнародний день матері, який відзначають щорічно в другу неділю травня.
Найчастіше в цей день мамам дарують квіти й вітальні листівки, але завжди поза конкуренцією залишаються подарунки, зроблені своїми руками.
Учні 2-А класу пам’ятають про це свято. Вони із задоволенням приготували для своїх найрідніших квіти, виготовлені власними руками.
Закріплюємо знання з теми Алгоритми!
Сьогодні ми з учнями 4-А та 4-В класів як завжди створювали цікаві проєкти у середовищі програмування Scratch, писали коди для виконавців (спрайтів), обирали сцени, створювали власних спрайтів за допомогою графічного редактора у Scratch Online.
А потім тестували наші проєкти, щоб усунути неточності і доопрацювати всі елементи проєктів.
Для закріплення здобутих знань, умінь і практичних навичок окрім практичних робіт, виконали ще й тестові завдання, де учні безпомилково давали відповіді на всі питання тесту та раділи власним високим досягненням!
Створюємо презентації використовуючи онлайн сервіс Google Presentation (Google Slides) досліджуючи не лише його інтерфейс та можливості для створення цікавих презентацій, а й нашу рідну Україну та її заворожуючі місцевості, які вражають красою та незвичайними історіями.
За допомогою програми GCompris опановуємо роботу з клавіатурою, вправніше керуємо мишкою та розвиваємо логічне мислення. Адже цей високоякісний комплекс навчального програмного забезпечення складається з багатьох вправ та навчальних завдань.
А найголовніше, що всі завдання подаються у синтезі з різноманітними навчальними предметами:
Отож, під час цього екологічного тижня, діти активно працювали : порівнювали, складали екологічну карту, досліджували клас, шкільне подвір'я на кількість беріз, каштанів, кімнатних рослин, відповідали командою на запитання вікторини, а головне : робили це із задоволенням.
"Любов до природи слід виховувати з раннього дитинства.Все це залишається в дитячій душі, осяяне почуттям радості і покладе основи любові до рідної природи". (Г.Ващенко)
Вода-джерело життя на Землі. Як почати заощаджувати воду в побуті? Які джерела забруднення води? Як можна захистити чистоту водойм? Які шляхи збереження прісної води?
Важлива роль в екологічному вихованні молодших школярів належить цілеспрямованим спостереженням, екологічним проектам, розв’язанню проблемних завдань на основі життєвої ситуації. Під час кожної зустрічі дітей з природою намагаюся показати їм світ таким, щоб вони задумались над тією істиною, що природа -це наш дім, і якщо ми будемо безтурботними марнотратцями, то ми зруйнуємо його.
На думку Сухомлинського природа лежить в основі дитячого мислення, почуття та творчості. У наші дні особливого значення набуває відповідальне ставлення людини до природи. Саме тому з раннього дитинства виховуємо у дітей любов до природи, вчити з повагою ставитися до навколишнього світу.
Сучасні масштаби екологічних змін створюють реальну загрозу для життя людей, що робить украй актуальною проблему зміни ставлення людства до природи. Цій меті служить екологічне виховання,яке спрямоване на розвиток у дітей екологічної культури.
У початковій школі відбулася олімпіада з екології серед учнів 2-4 класів. 30 найкращих знавців природи, її захисників виконували тестові завдання, аналізували різні екологічні проблеми і ситуації, розв'язували екозадачі.
Сьогодні квест у школі – це гра, основним принципом якої є покрокове виконання заздалегідь підготовлених завдань.
З приходом весняних днів у наших лісах з’являютьсяці тендітні первістки оновленої землі. Первоцвіти – безцінний дар природи, перша посмішка весни, прикраса лісів. Однак ліси збіднюються і більша частина первоцвітів належить до категорії рідкісних рослин…
Учні 1-д класу на уроці математики вимірювали масу предметметів та місткість посудин. Зважували, порівнювали, досліджували. В цікавій формі познайомилися з одиницями вимірювання маси та місткості.
А Ви знаєте про tree робота для посадки дерев?
У рамках тижня екологічного виховання учні 3-Б класу провели Дискусію на тему: "Планета весела квітує, а чому ж забруднена сумує?". Сьогодні діти усвідомили себе,як частинку природи.Написали обіцянки природі і пообіцяли їх дотримуватися.
Цього тижня розпочався екологічний тиждень і ми з дітками 1- А вирішили дослідити горобця - пташку, яку часто можна зустріти біля школи, у парку, біля будинку.Скільки ж цікавого ми про неї дізнались: і скільки живе, і важить, коли її свято в Україні, в якій країні є пам'ятник горобцю і ще багато корисної інформації.
Але найцікавіше виявилось зробити фото з горобцем, адже для цього треба мати швидку реакцію і витримку.
Що таке Всесвіт? Яку будову має Сонячна система? Як рухається наша планета? Що можна побачити на зоряному небі? Та на багато інших питань вдалось учням 4 -В дати відповідь, вивчаючи цікаву тему "Всесвіт і Сонячна система". Безліч творчих проєктів та виступів є підтвердженням міцних знань учнів!!!
Природа і суспільство завжди перебувають в єдності, в якій вони залишаються доки існуватимуть Земля і Людина. Ось і сьогодні, під час ранкової зустрічі присвяченій Тижню екології, учні 2-Б класу створили павутиння взаємозв‘язків. Де кожен відчув себе частинкою екосистеми, уявляючи себе різними істотами і явищами природи. Через захоплюючу гру дізналися, що все навколо нас взаємопов‘язане і є динамічною системою. А ми повинні дбати про те, щоб відновити гармонію у стосунках між Землею і Людиною.
Цього року ми знову зустріли Великдень, продовжуючи давати відсіч ворогу.
Учні 3-В класу низько вклоняються нашим захисникам і захисницям за можливість зустріти Великдень в своїх домівках, та передають на фронт листівки-привітання. Нехай Господь захищає наших військових і допомагає повернутися живими.
Великдень - родинне свято, на нього збиралася вся родина. До свята готуються заздалегідь. Учні 3 - Д класу протягом неділі були задіяні в цій підготовці. Познайомилися з історією крашанок і писанок, символами, кольорами, розмальовували великодні курчата.
А ми продовжуємо готуватися до свята! Зробили класних Великодніх кроликів! Смакували неймовірно смачними пасочками!
Старозавітна Пасха — Песах святкують на честь виходу ізраїльського народу з єгипетської неволі — перехід від рабства до свободи. Яйце — невід'ємний атрибут святкування Великодня або приходу весни У різних країнах світу існують різноманітні техніки декорування великодніх яєць. В 3 -В - своя… особлива…
Великдень - це найбільше свято у світовій історії і головне у році для всіх православних християн. Це унікальна можливість долучитися до народних традицій та обрядів, які його супроводжують.
Діти із задоволенням виконували завдання, але найбільше сподобалось фарбувати яйця та куштувати паску!
Сучасно, оригінально оздоблювали декоративні,пасхальні яєчка,які є незмінним атрибутом великоднього кошика.
Є багато свят, які люблять величати українці, однак, одним з головних є Великдень – світле і добре свято, яке несе віру, надію та любов. Учні 3-А класу розпочали Великодній тиждень з пізнавальних та творчих уроків. Діти мали змогу проявити свою творчість під час розмальовування та виготовлення не звичних великодніх яєчок з паперу, де у кожного з них був маленький сюрприз в середині!
,, Пасха, ,, Великдень‘‘, ,, Воскресіння Господнє‘‘ - усі ці найменування здавна використовують, щоб сповістити про одне з найголовніших свят у культурі українського народу…
У цей знаменний день варто пам’ятати, що можливості нашого пізнання не обмежені, і за наявності наполегливої праці та терпіння, ми можемо здолати будь-які перешкоди.
12 квітня відзначається Всесвітній день авіації та космонавтики, це свято присвячене першому польоту людини в космос. До цього дня в початковій школі НВК «Домінанта» учні 3-А класу спробували себе у ролі космонавтів, астрономів, конструкторів, які досліджували таємниці космосу. Школярі із великим захопленням читали космочитанки «Парад планет», розгадували кроссворд, робили метематичні обчислення та допомагали космонавтам знайти свої ракети. І на завершення творча робота , де кожен учень полетів навколо планети на своїй ракеті.
Вивчаючи цю тему з учнями 3-б класу, знайшли максимально цікаві та захопливі способи закріплення здобутих знань.
Це сприяло швидкому запам'ятовуванню інформації учнями, до того ж процес створення хмаринки безмежно захоплює!
Знайомство з середовищем для програмування Scratch Online пройшло чудово, учні 2-Г класу спробували обрати тло (сцену) для виконавця та придумали йому ім'я, розглянули різноманітні групи команд та відповідні команди, які до них належать. Також навчились послідовно приєднувати блоки з командами і створили власні скрипти. Учні із задоволенням переглядали результати своєї роботи - свої перші проєкти у середовищі Scratch Online!
Задоволення від створення власних проєктів - це найкраща мотивація та натхнення на подальші відкриття!
12 квітня - Всесвітній день авіації й космонавтики. У світі відзначається Міжнародний день польоту в космос. Людство здавна мріяло побувати в космосі та осягнути його таємниці.
Великдень - довгоочікуване весняне свято, до якого готуються заздалегідь. Дітки 1 - В класу вже приготували великодні смаколики на сьогоднішньому майстер-класі.
Учні 3-В класу намалювали чарівну квітку. Кожна пелюстка - це складова здорового способу життя.
Як харчування впливає на здоров‘я людини.
Сьогодні вивчали скорочене розгалуження, пригадували алгоритмічну конструкцію розгалуження, яку можна описати схемою "якщо...то...інакше".
Сьогодні наш урок інформатики - це яскрава і захоплююча навчальна гра, яка є дієвим інструментом для роботи на уроці і спрямована на залучення дітей до ігрового та навчального процесу.
Під час роботи з інтерактивною системою проекції "Чарівний килим" розвиваємо:
Байка захоплює мальовничим зображенням дійових осіб, зокрема тварин, птахів, риб. У дітей 3-В класу особливе ставлення до них: вони їх люблять у житті, а тому з цікавістю слухають розповіді про них.
Результат своєї роботи на уроках інформатики ми бачимо у створених нами проєктах, переглядаючи які, можна з упевненістю сказати, що кожен урок додає нових знань, умінь та розвиває прагнення до пошуку нового. Сьогодні ми створили міні мультфільми в яких наші герої (спрайти) загадують загадки, а потім чарівним чином самі перетворюються у відгадки.
Продуктивна робота на уроках інформатики дає можливість відкривати безліч нового, закріпити раніше вивчене та кожного уроку формувати та додавати до "інформаційного портфеля знань" учнів цікаву інформацію та її практичну складову, яка втілена у безпосередню роботу за комп'ютером.
Отримані знання та набуті вміння 100% знадобляться у майбутньому малечі.
«Щасливий, кому вдалося знайти щасливе життя, але щасливіші, хто вміє користуватися ним».
Проєктна технологія принципово відповідає за встановлення міцного зворотного зв’язку між теорією і практикою. Це практичний шлях здобуття навчального та соціального досвіду, активного включення та реалізації життєвих планів особистості.
Наша фантазія та креативність на уроках інформатики допомогає створювати цікаві та корисні речі. В онлайн-конструкторі колажів Canva створили шедеври - фотоколажі.
Адже за допомогою фотоколажу можна розказати цілу історію!
3-В клас виготовляє окопні свічки. Вони дають сильне полум’я, їх використовують для різних потреб. Можна обігріти невеликий бліндаж чи укриття та зігріти їжу.
Діти дізналися про цікаві факти з життя та творчості поета.
Подивились виставку книг.
Розповідали свої найулюбленіші вірші.
Одним із методів навчання у школі є майстер-клас - конкретне заняття із вдосконалення практичної майстерності.
Творча самостійна діяльність школярів – це сучасна потреба. Сьогодні, як ніколи, необхідні люди творчі, креативні, здатні ламати звичні стереотипи.
Сьогодні, 9 березня, виповнюється 209 років від дня народження українського поета Тараса Шевченка. До дня народження згадуємо його дитячі роки, його вірші.
Сьогодні, 09.03.2023 р., учні 1-Б класу вшанували пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. Діти принесли до школи книгу, яка є святинею кожної української родини- "Кобзар".Зробили лепбук. Ознайомилися з біографією Шевченка. Зрозуміли, хто такий кобзар.Діти зробили висновок і зрозуміли чому віршована збірка Тараса Григоровича Шевченка має назву "Кобзар". Читали вірш "Тече вода з-під явора".
209-річниця з дня народження Тараса Григоровича Шевченка! Як ніколи актуальні для українців слова: «Борітеся — поборете, вам Бог помагає! За вас правда, за вас сила і воля святая!»
Весна не за горами. Креативні магніти тюльпанів і метеликів.
Добро – це те, чим ми прагнемо наповнити своє життя. Добрі, щирі люди випромінюють світло і тепло, які відчувають всі навколишні. Сьогодні діти малювали малюнки, плели обереги для воїнів ЗСУ. Щиро віримо, що вони їм зігріють душі…
Уроки програмування завжди захоплюють нас, адже не "хтось", а саме "ти":
Як зробити людей, які нас оточують, щасливими, знають учні 4- В класу. У Міжнародний день компліментів саме вони вчилися дарувати щирі та чесні компліменти.
До дня народження Лесі Українки у 4-В класі пройшов цікавий проєктний урок. Працюючи в командах, діти глибше вивчили життєвий та творчий шлях Лесі Українки та пригадали поезію нашої великої патріотки.
На кафедрі початкової школи пройшов онлайн-воркшоп" Критичне мислення - модель для навчання і виховання дітей майбутнього", який провела наша колега - Клюсік А.Л., учасниця Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року - 2023" в номінації "Початкова освіта". Педагог ознайомила колег з прийомами критичного мислення - "Товсті та тонкі запитання" та "Фішбоун". Вчителі обговорили можливість і доцільність їх використання у роботі з молодшими школярами.
Навчальний процес у 3-В класі не зупиняється навіть під час повітряної тривоги. На уроці "Дизайн і технології" провели майстер-клас по виготовленню "смачних букетів".
Існує традиція, якщо млинці вийшли пишні та рум'яні - рік буде хорошим та багатим на врожай.
А наш рік має бути переможним.
Наші млинці - найпишніші !!!
Тиждень «Масляна» в 3-А класі (учитель Солошенко Т.Є.) для збереження народних традицій святкування Масляної, організацііі творчого та змістовного дозвілля учнів, формування здорового способу життя , виховання навичок і звичок нашого народу.
Нехай і надалі передається із покоління в покоління, не забувається та вдосконалюється.
Міні-проєкт «Що для мене рідна мова?» до Міжнародного дня рідної мови провели в 3-А класі (вчитель Солошенко Т.Є.) з метою розвитку бажання вивчати українську мову, милуватися її красою, розвивати почуття патріотизму, національної гордості за мову, вихованн любові.
Що може бути цікавішим за створення мультфільму? Звичайно: створення мультфільму за мотивом улюбленої казки… Казки, яка дає уроки на все життя… А коли діти самі беруть участь у цьому, надзвичайно цікавому, процесі створення графічних анімацій… Захоплення не має меж!
Птахи, які зимують в Україні, потребують нашої допомоги. І саме час подбати про їх підгодівлю. Учні 2-Б класу власноруч приготували їм смаколики. Це було весело, захоплююче.
Змішувати насіння, зерно, крупи. Загадкою для усіх було борошно і вода. Навіщо вони? Гляньте, яке вийшло печиво для наших пірнатих.Діти не забули і про традиційні годівнички. Щедро насипали корму.
Такий, здавалося б маленький внесок, але скільки ж птахів буде нагодовано!
Ми всі чудово вже адаптувалися до тривог: в школі всі гуртом йдуть до укриттів, щоб якнайшвидше дістатися безпечного місця. Та перебування в таких місцях завжди можна зробити не просто цікавим, а й корисним.
Щоб багатшу мову мати,
Треба слово добирати.
Величезний слів запас
Буде в кожного із нас!
Веселими вікторинами, цікавими завданнями і конкурсами відзначили День рідної мови учні 4-Д класу. А також діти побували у бібліотеці на виховному заході.
Адже це особливий період для кожного з нас, за яким сумує кожен дорослий! Важливо навіть під час уроків не забувати про це та запалювати яскраві вогники захвату в очах учнів. Залучаючи учнів до діяльності з інтерактивною підлогою, вони мають змогу попрацювати з різними комплексами вправ, що забезпечує різносторонній активний розвиток!
Про важливість книг для людства говорили класики і продовжують говорити видатні особистості сучасності. «Книги – морська глибина: хто в них пірне аж до дна, той, хоч і труду мав досить, дивнії перли виносить» І. Франко
Візуальне середовище програмування Make Code компанії Microsoft в ігровій формі навчає працювати з платою.
Встигаємо під час уроку, крім вивчення нового матеріалу, виконання практичних робіт та пауз релаксу попрацювати над вдосконаленням навичок роботи з клавіатурою за допомогою клавіатурних тренажерів!
У День спонтанного прояву доброти учні 4-Г класу мали незвичний день із нетрадиційними уроками - "день вільного вибору уроку". Бо вчитися обирати- це навичка, яку треба розвивати з дитинства.
В цей день учні були максимально "включеними" та продуктивними бо вільно обираючи предмет, місце, команду - діти вивчали в підручниках, досліджували на мапах, пізнавали із відеоматеріалів на уроці ядс та засвоювали і закріплювали математичні знання та вміння - для себе.
Дарували компліменти, взаємодопомогу, добрі слова і гарний настрій - для друзів, а дизайнерські обереги - для наших захисників. Працювали в групах, парах, поодинці, наповнюючи добрими справами "Валізу доброти".Навчаючись в НУШ ми всі маємо право вільного вибору. "Право вибору — це завжди про свободу. А свобода призводить тільки до зростання творчого потенціалу та цікавого урізноманітнення навчального процесу. І це надихає, окрилює, розкриває креативність та розвиває творче мислення.»
Створюємо програмні проєкти, які передбачають формулювання мети, визначення засобів її досягнення, реалізацію за допомогою емулятора плати Micro:bit та перевірку правильності.
Урок інформатики - це яскравий і пізнавальний алгоритм, а наші виконавці алгоритмів під час уроку – допитливі та розумні учні з шаленим прагненням до вершин інформаційних новинок!
Янголи вважаються надприродними істотами, посередниками між Богом та людьми. Вони охороняють кожного із нас. Тому ми так любимо їх дарувати рідним та близьким.
Мами учнів 2-А класу вирішили навчити дітей виготовляти янголів з тканини і провели майстер-клас. Діти із задоволенням виготовляли янголів з блакитної та жовтої тканини. А потім вирішили подарувати їх тим, кому зараз найбільше потрібна допомога і охорона янголів - нашим захисникам - воїнам ЗСУ.
Важлива навичка читання і письма формується щоденно під час різноманітних робіт, не тільки використовуючи зошит і Буквар, а й спеціальні кубики і ламіновані таблички.
Розвиваємо мовлення щодня, творимо"Кімнату моєї мрії" і захищаємо свій проект. Так і з'являються майбутні дизайнери!
Учні 4-Д класу провели свій день досліджуючи таємниці Світового океану. На уроці "Я досліджую світ" діти презентували результати своїх пошуків, знайомили однокласників з дивовижними тваринами підводного світу. Не менш цікаво пройшли уроки української мови і математики. Діти дізнавалися нові факти з життя підводних мешканців, а також закріплювали знання про займенники, числівники, а також одиниці вимірювання маси і довжини, отримали приємні емоції від пошитих власноруч іграшок та океанаріуму.
Мовний марафон учнів 3-Д класу в бібліотеці НВК «Домінанта». Шануймо нашу рідну мову - одну із наймилозвучніших, найбагатших і найкрасивіших мов у світі!
Співпраця батьків зі школою є невід'ємною частиною навчально-виховного процесу. Адже батьки і школа мають спільну мету - успішна і щаслива дитина.
Справжнє свято для тих, хто обожнює кішок, собак, папуг та інших домашніх тварин. Подія має міжнародний характер та називається Всесвітнім днем домашніх тварин. Тварини не дарма називаються меншими братами людини, адже вони потребують турботи та піклування. Особливо це стосується домашніх вихованців, які цілковито залежать від свого господаря. У 4-В всі обожнюють своїх хвостиків та радо презентують свої малюнки.
Добрий день! 4-В День єднання. В цей день ми вирішили показати всім, що в єдності наша сила та наша спільна перемога!
Наша класна родина допомагаємо військовим, які гідно виборюють на передовій право українського народу на вільне і щасливе життя. ДякуємоТОБІ, воїне, за кожну мить спокійного життя…
Уроки з предмету "Я досліджую світ" у 2-В класі на свіжому повітрі.
Вивчення традиційної культури українського народу дуже важливе для пізнання загальної історії наших пращурів і людства загалом. Учні 4-В класу дізналися багато цікавого протягом екскурсії в музей
Батьківський урок у 4-В класі до МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МИРУ 🕊️, який провела Руслана Володимирівна, не залишив дітей байдужими… Сьогодні в нашій країні - 3500 день від початку війни. Наші діти втомилися, але - сильні…чекають кожного дня… 🕊️
Учні 4-В класу відвідали музей ГЕТЬМАНСТВА, де дізналися про історію та традиції козацько-гетьманської доби…
,, Віримо та допомагаємо ЗСУ!ʼʼ - під таким гаслом пройшла акція на підтримку наших героїв у 4-В класі… 💙💛❤️